21.04.2023, 19:00

„Biel” – koncert przeniesiony

Koncert zainspirowany bogatym i zróżnicowanym dziedzictwem muzycznym

<>

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora koncert został przeniesiony na 10 maja b.r. na godz. 19.00. Osoby, które kupiły bilet mogą wykorzystać go w terminie majowym lub zwrócić go. Jeśli kupiły bilet w kasie mogą dokonać zwrotu w PROMie codziennie w godzinach 12.00-19.00 (kontakt: bilety@promkultury.pl, +22 277 08 02) lub – jeśli bilet był zakupiony drogą internetową – kontaktując się z portalem kicket.com (infolinia: 22 699 99 40).

 

Kinga Rataj – śpiew; Marek Bazela – fortepian; Wojtek Barteczek – skrzypce; Dominik Frankiewicz – wiolonczela; Michał Braszak – kontrabas, gitara basowa; Sławomir Berny – instrumenty perkusyjne

Kinga Rataj – dla wielu znana i doceniana jako ambasadorka muzyki Fado w Polsce, dziś celebruje tradycje polskiej piosenki. Ale nie mówimy tu o powielaniu czy o kolejnej już interpretacji spuścizny. To własna muzyczna droga, a biel jako kolor, który wszystko w sobie zawiera, stanowi symbol początku, otwartych możliwości, nowego.

„Biel” to koncert skomponowany i zaaranżowany specjalnie dla niej, zainspirowany bogatym i zróżnicowanym dziedzictwem muzycznym, to źródło wielu możliwości wokalnych i instrumentalnych. Przejmująca warstwa tekstowa w połączeniu z dźwiękiem poruszy nawet najbardziej nieporuszone serca. Ten muzyczny materiał tworzony pieczołowicie, powoli i z pasją przez parę ostatnich lat, wypełnia przestrzeń między konwencjami. To nie jest koncert muzyki jazzowej, pop, ludowej, filmowej czy klasycznej. To po prostu piosenka, która stworzona dzięki wyjątkowej muzykalności została silnie ukształtowana przez życie.

/ bilet – 25 zł /

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.