27.04.2024, 10:30

#Szarp Pan bas! / jazz dla dzieci

Spotkanie dla dzieci w wieku przedszkolnym

<>

Magdalena Este – prowadzenie, fortepian, śpiew; Jerzy Szczerbakow – gitara basowa

Pierwsza gitara basowa (jako mniejsza alternatywa kontrabasu) skonstruowana została przez genialnego lutnika Leo Fendera i nosiła nazwę Precision (Precyzja). Z biegiem lat gitara basowa stała się równorzędnym instrumentem w jazzie, zwłaszcza w jazzie nowoczesnym i fusion.

Magdalena Este – wokalistka, pianistka, kompozytorka, trener emisji głosu. Ceni niezwykłą zdolność muzyki do zbliżania ludzi i lubi dzielić się z innymi swoją pasją i miłością do muzyki. Największym jej sukcesem w edukacji jest objęcie katedry śpiewu na Uniwersytecie Vijaybhoomi w Indiach. Posiada również doświadczenie w pracy z dziećmi, w tym prowadzone warsztaty muzyczne i udział w przedstawieniach teatralnych dla dzieci, prowadziła także zajęcia umuzykalniające w przedszkolach i szkołach podstawowych.

Jerzy Szczerbakow – gitarzysta basowy. Przez 3 lata student Piotra Żaczka oraz w latach 2015-2021 uczestnik Międzynarodowych Leszczyńskich Warsztatów Jazzowych. W latach 2013-2019 lider Drake Ramoray Band. Obecnie członek istniejącej od 2018 roku Bunch of Chairs Orchestra.

/ bilet rodzinny – 25 zł do 4 osób /

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.