10.09.2023, 17:00

Piosenki domowe na podstawie wierszyków Michała Rusinka

Koncert dla dzieci (6-12 lat) na podstawie wierszyków domowych Michała Rusinka do muzyki Urszuli Borkowskiej. 

<>

Scenariusz i reżyseria: Magdalena Małecka-Wippich

Wystąpią: Natalia Lesz – wokal, Anna Grabowska – chórek, Urszula Borkowska – instrumenty klawiszowe, Marcin Słomiński – perkusja, Marcin Świderski – saxofony, Mateusz Dobosz – kontrabas

Album “Piosenki domowe” składa się z łatwych do przyswojenia i przyjemnych utworów, które opisują codzienne sytuacje, z jakimi spotykają się dzieci. Teksty piosenek, stworzone przez Michała Rusinka, są zabawne i przemyślane, a melodie są proste i łatwe do zapamiętania oraz do śpiewania. Pomysłodawczynią albumu jest Urszula Borkowska, ceniona kompozytorka i aranżerka, która postanowiła wykorzystać „Wierszyki domowe” do muzycznej podróży po domowych zakamarkach. Natalia Lesz w tym przedsięwzięciu powraca w pięknym stylu na rynek aktorsko-wokalny.

Piosenki domowe zostały nominowane do Pomelon 2023: wartościowa muzyka, która zachwyca jakością, różnorodnością, ubogaca i rozwija od najmłodszych lat. 

/ bilet – 25 zł /

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.