2.06.2023, 17:00

Koncert Laureatów Festiwalu MIT TON Piosenki A. Jantar

Wydarzenie zrealizowane we współpracy z Domem Kultury Dorożkarnia

<>

Koncert laureatów nagrodzonych przez jury w składzie: Majka Jeżowska – wokalistka, kompozytorka, Beata Molak –  piosenkarka, autorka tekstów, przedstawiciela Stowarzyszenia SAWP oraz Michał Sobkowski – dyrektor programowy Radia Eska.

Reżyseria: Darek Sikorski, producentka: Monika Leśkiewicz

Dorozkarnia od kilkunastu lat wydaje płyty z polskimi piosenkami z lat 70. i 80. XX wieku, dbając o to, żeby  dzieci i młodzież mogła poznawać klasykę polskiej piosenki, ale w nowoczesnych aranżacjach. Festiwal Piosenki MIT TON adresowany jest do dzieci i młodzieży. Jego celem jest popularyzacja polskiej piosenki i przypomnienie twórczości polskich artystów: wokalistów, kompozytorów i autorów tekstów. Dlatego każdego roku uczestniczki i uczestnicy poznają repertuar innego artysty/innej artystki (ostatnio byli to: Katarzyna Gartner, Czesław Niemen, Andrzej Poniedzielski, Krystyna Kwiatkowska), w tym roku śpiewać będą piosenki z repertuaru Anny Jantar.

Partnerami festiwalu są:  Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, Stowarzyszenie Zaiks, Stowarzyszenie SAWP, wytwórnia MTJ.

/ wstęp wolny /

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.