6.03.2024, 19:00

Koncert „Byle nie o miłości” – Nula Stankiewicz

Koncert piosenek Agnieszki Osieckiej.

<>

Nula Stankiewicz – śpiew, Janusz Strobel – gitara, Paweł Pańta – kontrabas, Cezary Konrad – perkusja, Mariusz „Fazi” Mielczarek – saksofon

Koncert dla tych, którzy lubią nucić przeboje Agnieszki Osieckiej, ale także dla tych, którzy są ciekawi nowych interpretacji, nierzadko zaskakujących: nowa „Małgośka” niejednokrotnie została nagrodzona owacjami na stojąco. Kilkanaście utworów, miniaturowych opowieści w nieprzypadkowej kolejności i Poetka obecna w słowie, w muzyce, w obrazie. To wszystko za sprawą fragmentów wywiadów z Agnieszką Osiecką, które są wyświetlane pomiędzy utworami. Budują one niezwykły klimat koncertu, tworząc most pomiędzy piosenkami – tymi znanymi, ale odmienionymi poprzez aranżacje, jak i tymi, które są prawie nieznane, bo zostały znalezione w zakamarkach radiowych archiwów. Znakiem rozpoznawczym Nuli Stankiewicz jest łączenie poezji oraz jazzu. To zachowanie poetyckości i subtelności, w perfekcyjnym połączeniu z jazzowymi aranżacjami.

/ bilet – 40 zł /

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.