Zespół LOTTO i podsumowanie cyklu Milo Kurtisa!

Zespół LOTTO i podsumowanie cyklu Milo Kurtisa!

Zapraszamy na podsumowanie cyklu ,,Milo Kurtis prezentuje: Od bikiniarzy do hipsterów. Dzieje kontrkultury w Polsce po II Wojnie Światowej“. W najbliższy czwartek (tj. 3.08) wydarzenie rozpocznie się od koncertu zespołu LOTTO, a potem wielkie jam session z udziałem Jerzego Mazzolla i Milo Kurtisa.

3.08.2017, g. 19:00
Koncert: Lotto. Podsumowanie cyklu i jam session – Jerzy Mazzoll i Milo Kurtis zagrają do ,,Dźwięków syntetycznych” Witolda Popiela
/ bilety 10 zł /

Lotto – zespół założony pod koniec 2012 roku, skupiający trzy kreatywne umysły współczesnej muzyki. Razem eksplorują granice takich rodzajów muzyki jak improv, country, noise, minimalizm, tworząc muzykę hipnotyczną i wzruszającą jednocześnie.
Drugi album LOTTO Elite Feline, wydany w kwietniu 2016 roku przez wytwórnię Instant Classic, Elite Feline zdominowała większość rankingów podsumowujących 2016 rok. Została m.in. uznana za płytę roku w plebiscycie Gazety Wyborczej, w której brało udział 40 polskich krytyków muzycznych.
Jak się jednak okazuje, grana w perfekcyjnym skupieniu muzyka o tak prostej strukturze może się okazać wyjątkowo wciągającym doświadczeniem. Niekoniecznie skomplikowane formy pochłaniają najmocniej.

Print Friendly, PDF & Email
[fbcomments]