13.09.2023, 19:00

Wernisaż wystawy malarstwa Justyny Rebelki-Czapiewskiej „Kosmogonie”

Wystawa potrwa do 10.10

WSTĘP WOLNY

<>

Prezentacja najnowszych prac – obrazów olejnych z cykli: Fazy Księżyca – Konfiguracje, Konstelacje, Zaćmienia i Kosmogonie.

Justyna Rebelka-Czapiewska ukończyła studia malarskie na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu w Toruniu oraz studia podyplomowe – Historia Sztuki w Collegium Civitas w Warszawie. Jest doktorem w dyscyplinie sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki, a także członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków.

Ma na koncie wieloletnią działalność na polu edukacji plastycznej i kulturalnej, a jej aktywność artystyczna obejmuje malarstwo, a także rysunek, grafikę i fotografię. Brała udział w ponad 50 wystawach zbiorowych w tym międzynarodowych oraz kilkunastu indywidualnych. W zakresie twórczości cechuje ją eksploracja stałych problemów: poszukiwań symbolicznych w relacjach przestrzeni i koloru, zarówno w konwencji abstrakcji, jak bliskiej surrealizmowi figuracji.

/ wstęp wolny /

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.