15.12.2023, 19:00

TEATR KĘPA: „Nic nowego pod słońcem”

Występuje: Sławomir Holland

<>
Scenariusz i opieka artystyczna: Jacek Bursztynowicz

Program satyryczno-kabaretowy złożony z tekstów Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Mariana Hemara, Jerzego Jurandota, Bolesława Leśmiana i Juliana Tuwima. Wieczór doskonałych utworów literackich okraszonych zabawnym komentarzem i refleksją Sławomira Hollanda, który z wdziękiem kulturalnego, eleganckiego inteligenta międzywojnia wprowadza nas w atmosferę liryki, satyry i kabaretu. Spostrzeżenia twórców dwudziestolecia okazują się dziś wyjątkowo aktualne, zaś aktor spontanicznie i brawurowo dzieli się z widzami przemyśleniami na temat motywu przewodniego spektaklu: nic nowego pod słońcem…

Sławomir Holland – aktor, absolwent wrocławskiej szkoły teatralnej. Współpracował z wieloma stołecznymi scenami, m.in. z Teatrem Ateneum. Ma w swoim dorobku szereg głównych i znaczących ról teatralnych oraz udział w ponad stu filmach i serialach. Spektakl „Nic nowego pod słońcem” w jego wykonaniu został nagrodzony w 2012 roku Złotym Liściem Retro.

Z opinii widzów na portalu ewejściówki:

Ciekawy zestaw tekstów i świetne wykonanie. Gratulacje dla p. Sławomira Hollanda.

/ bilet – 40 zł /

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.