22.04.2023, 19:00

„Od serca do serca”

Recital Moniki Chrząstowskiej w repertuarze Wiery Gran

<>

Monika Chrząstowska – śpiew, Paweł Leszczyński – akordeon, Bartosz Wojciechowski – bass

Koncert wzbogacony prowadzoną narracją na temat epizodów z życia prywatnego i zawodowego Wiery Gran, opartą na książce biograficznej Agaty Tuszyńskiej ,,Oskarżona Wiera Gran”.

Wśród utworów słynnej gwiazdy przedwojennych kabaretów, pieśniarki żydowskiego pochodzenia usłyszymy ,,Tango Notturno”, ,,Trzy listy”, ,,La vie en rose”- piosenkę z repertuaru Edith Piaf, którą Wiera Gran śpiewała pod tytułem ,,Gdy w ramiona bierze mnie”- a także m.in. utwór ,,The Man I  love” G. Gershwina, śpiewany z tekstem M. Hemara ,, Człowiek, którego kocham”.

Monika Chrząstowska to artystka obdarzona mocnym, głębokim głosem i temperamentem lirycznym. Na scenie najpiękniej brzmią w jej wykonaniu tanga, żydowskie ballady i nastrojowe utwory w jazzowych aranżacjach. Obecnie jest aktorką Teatru Żydowskiego w Warszawie. Współpracowała z Teatrem Rampa w Warszawie i Teatrem Rozrywki w Chorzowie.

/ bilet – 25 zł /

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.