15.09.2024, 18:00

Monodram muzyczny „Private Tina” – Natalia Sikora

Monodram muzyczny to podróż przez muzykę i biografię Tiny Turner

<>

Natalia Sikora – wokal; Zespół KAMELEON w składzie: Mario Jeka – klarnety, saksofony; Piotr Maślanka – perkusja; Paweł Stankiewicz – gitara; Maciej Szczyciński – bas; Hadrian Filip Tabęcki – aranżacje, instrumenty klawiszowe

„W moich Odczuciach Fenomen Tiny Turner to fuzja Melodii i Aranżacji przebojowych, kultowych Piosenek z ich Tekstami opowiadającymi o skomplikowanym i dramatycznym życiu tej Artystki, którą Szanuje i Ceni Publiczność na całym świecie. Monodram Muzyczny PRIVATE TINA to podróż nie tylko przez Muzykę i biografię Tiny Turner, ale jest to przede wszystkim opowieść o kimś, kto wzniósł się ponad wszystko to, czego go nie nauczono… Co to znaczy Obiecać i do czego to może doprowadzić? Czy istnieje bezwarunkowa Miłość? Czym jest prawdziwe Szczęście Człowieka? Szczerość, Odwaga, Uważność, Kreatywność, Charyzma, Intuicja, Spryt, Godność, Indywidualizm, Dyscyplina… Jesteś Człowiekiem, który dostał w życiu drugą szansę i postanowił ją dobrze wykorzystać? Ja tak. Czujesz o co mi chodzi? Zapraszam. Zatańcz z nami swoją Miłość. Niech Żyje Muzyka.”

Natalia Sikora

https://sikora-create.com/

/ bilet – 70 zł /

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.