2.06.2024, 18:00

Anna Sroka-Hryń – zmiana koncertu

Koncert piosenek Edith Piaf

<>

Z przyczyn niezależnych od organizatora nastąpiła zmiana koncertu. Anna Sroka-Hryń wystąpi z repertuarem Edith Piaf, na akordeonie towarzyszyć jej będzie Klaudiusz Baran. 

Jest możliwość zwrotu biletów. Osoby, które kupiły bilet w kasie mogą dokonać zwrotu w PROMie codziennie w godzinach 12.00-19.00 (kontakt: bilety@promkultury.pl, +22 277 08 02). Z osobami, które kupiły bilety przez internet skontaktowaliśmy się drogą mailową.

Koncert to wybór najsłynniejszych piosenek najwybitniejszej francuskiej artystki XX wieku – Edith Piaf w wykonaniu Anny Sroki-Hryń. Utwory w tłumaczeniu Andrzeja Ozgi wykonywane są w języku polskim. Wykonania artystki to coś więcej niż aktorska interpretacja piosenki, recital ten to niebanalne, genialne, wykonane na najwyższym poziomie kunsztu aktorskiego i wokalnego utwory ikony francuskiej piosenki. Usłyszymy: Ponad dachami Paryża, Jean żebrak, Akordeonista, Johnny żaden z Ciebie anioł, Hamburg, Świat w kolorach, Tłum, Hymn miłości, Padam, Milord Brawo dla klowna, Nic a nic nie żal mi.

/ bilet – 50 zł /

 

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.