10.07.2024, 19:00

„Gramy i śpiewamy dla Anity Laskowskiej” – koncert charytatywny

Czekamy na Was, ludzi dobrej woli, nieobojętnych i gotowych do wsparcia

<>

Wystąpią m.in.: Dorota Miśkiewicz, Marek Napiórkowski, Alicja Węgorzewska, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Katarzyna Żak, Anna Sroka-Hryń, Anna Serafińska, Marta Burdynowicz, Monika Urlik, Monika Chrząstowska, Aneta Todorczuk, Marcin Januszkiewicz, Lidia Sadowa, studenci Akademii Teatralnej w Warszawie; prowadzenie: Artur Andrus i Dagmara Kowalska

Anita to wspaniała, wrażliwa na drugiego człowieka osoba. Przed laty zachorowała na nowotwór i walkę tę wygrała. Kilka miesięcy temu choroba wróciła, a jedyną szansą jest nierefundowany lek przyjmowany co dwa tygodnie. Koszt jednej dawki to 30 000 zł. Anita ma założone konto w fundacji „Się pomaga”, a dzięki pomocy wielu wspaniałych osób organizowane są zbiórki na zakup leku. Taki cel ma też koncert charytatywny, który jest nie tylko formą pomocy, ale też wydarzeniem, które doda jej siły do walki.

Podczas koncertu Artyści będą rozdawać płyty z autografem za datki na cel zbiórki.

Odzew na apel o pomoc dla Anity przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Z całego serca dziękujemy za Państwa zaangażowanie i jednocześnie informujemy, że może nie udać się ugościć wszystkich chętnych na koncert. 

/ bilet-cegiełka – 100 zł do kupienia na Anita Laskowska – zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl /

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.