17.10.2023, 19:00

Cały ten JAZZ! LIVE! Krzysztof Herdzin Quartet „Book of Secrets”

Człowiek – orkiestra: wybitny wirtuoz fortepianu, jazzman, klasyk, wykonawca i dyrygent orkiestrowy, rozchwytywany aranżer i producent muzyczny.

<>

Krzysztof Herdzin – fortepian; Marek Podkowa – saksofon; Robert Kubiszyn – kontrabas, gitara basowa; Cezary Konrad – perkusja

Krzysztof Herdzin – profesor doktor sztuk muzycznych, pianista, kompozytor, aranżer, dyrygent, producent. Jedna z najbarwniejszych i najbardziej zapracowanych postaci na polskim rynku muzycznym: doceniany przez publiczność i branżę jazzową, muzyki klasycznej i współczesnej oraz rozrywkowej. Brał udział w ponad dwustu sesjach nagraniowych. Towarzyszyć mu będą wieloletni przyjaciele i partnerzy muzyczni z wielu projektów na przestrzeni lat: nazywany niegdyś “polskim Michaelem Breckerem” saksofonista Marek Podkowa, guru basistów i kontrabasistów w Polsce, Robert Kubiszyn i perkusista-legenda, Cezary Konrad.

/ bilet – 30 zł // online bezpłatnie /

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.