21.11.2023, 19:00

Cały ten JAZZ! LIVE! Jacek Namysłowski Septet “Kalatówki ’22”

Z okazji 25-lecia pracy artystycznej, Jacek Namysłowski wydaje swój drugi album muzyczny

<>

Jacek Namysłowski – puzon, flet; Patryk Dobosz – perkusja; Łukasz Poprawski – alt, sopranino, fagot; Mateusz Kaszuba – fortepian; Ignacy Wendt – trąbka; Tomasz Wendt – tenor/sopran; Michał Rutkowski – kontrabas; gościni: Mary Rumi – wokal

Jacek Namysłowski – puzonista jazzowy i sekcyjny, kompozytor i aranżer. Jego pierwszy zespół Jacek Namysłowski Quintet zwyciężył w Ogólnopolskim Konkursie Młodych zespołów Jazzowo-Bluesowych w 2000. Przez wiele lat członek Zbigniew Namysłowski Quintet. Ma w dorobku nagranych kilkadziesiąt płyt.

Z okazji 25-lecia pracy artystycznej, Jacek Namysłowski wydaje swój drugi album muzyczny “Kalatówki ’22”. Na płytę składa się siedem autorskich utworów, w tym jeden z gościnnym udziałem siostry Jacka – Mary Rumi. Najnowszy album to pewnego rodzaju rozliczenie Jacka z przeszłością i najważniejszym wydarzeniem w jego życiu, jakim jest Jazz Camping Kalatówki. To właśnie, podczas tego wydarzenia, 25 lat temu Jacek rozpoczął swoją karierę muzyczną. Teraz wraz z siostrą są jego dyrektorami artystycznymi.

/ bilet – 30 zł // online bezpłatnie /

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.