13.07.2024, 19:00

Koncert “Komeda. Romanse” – Mateusz Kaszuba / Joanna Wojtkiewicz / KULTURALNE DACHOWANIE

Koncert na dachu. W razie niepogody wydarzenie zostanie przeniesione do środka.

WSTĘP WOLNY

<>

Joanna Wojtkiewicz – śpiew, Mateusz Kaszuba – piano

Koncert w 55. rocznicę śmierci Krzysztofa Komedy oparty jest na reinterpretacji zapomnianych lub nigdy nie wydanych utworów Artysty w formie wokalno-instrumentalnej

Joanna Wojtkiewicz jest studentką wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Syddansk Musikkonservatorium w Danii. Mateusz Kaszuba jest absolwentem Wydziału Jazzu na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, Policealnego Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie, absolwentem Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie dr Piotra Wyleżoła oraz laureatem wielu nagród w konkursach i na festiwalach w tym tegorocznego Grand Prix 60 Festiwalu Jazz nad Odrą.

Z początkiem 2023 roku stworzyli oni projekt Komeda – „Romanse” oparty na reinterpretacji zapomnianych lub nigdy nie wydanych utworów Krzysztofa Komedy w formie wokalno-instrumentalnej.

Projekt KOMEDA 55 dofinansowano ze środków MKiDN w ramach programu Narodowego Centrum Kultury “Kultura – Interwencje”. Edycja 2024.

/ wstęp wolny // online bezpłatnie /

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.