/ NAJBLIŻSZE WYDARZENIA ODWOŁANE /

/ NAJBLIŻSZE WYDARZENIA ODWOŁANE /
Szanowni Państwo,
 
uprzejmie informujemy, że w związku ze stanem sanitarno-epidemiologicznym na terenie m.st. Warszawy oraz prewencyjnymi działaniami, podjętymi przez Urząd m.st. Warszawy, na terenie dzielnicy Praga-Południe zawieszone zostają do odwołania wszystkie:
  1. wydarzenia kulturalne
  2. imprezy sportowe
  3. zebrania i zajęcia kulturalne oraz sportowe

których organizatorem jest m.st. Warszawa lub jednostki nadzorowane i podległe miastu.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z decyzją Prezydenta m.st. Warszawy z dniem 12 marca 2020 r. zostają zamknięte do odwołania wszystkie pływalnie, sauny oraz siłownie, których zarządcą jest miasto.

Decyzją Prezesa Rady Ministrów 12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze. Od 12 marca br. uczniowie szkół ponadpodstawowych nie przychodzą do szkół.

Od 16 marca 2020 r. do 25 marca zostają zamknięte wszystkie placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, ogniska pracy pozaszkolnej oraz inne niewymienione placówki) a także szkoły wyższe.

Decyzją Ministra Kultury  i Dziedzictwa Narodowego nastąpi  czasowe zamknięcie instytucji kultury, w tym bibliotek publicznych  w dniach od 12  do 25 marca 2020 r.

Tomasz Kucharski

Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe

m.st. Warszawy

Powyższe działania podyktowane są przede wszystkim troską o bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy.

*

ZWROTY BILETÓW

Szanowni Państwo,

ze względu na zaistniałą sytuację sanitarno-epidemiologiczną przyjmujemy zwroty biletów na wszystkie zawieszone wydarzenia aż do 30 czerwca.

Zwroty zakupionych biletów online prosimy realizować jedynie elektroniczne lub telefonicznie, kontaktując się z portalem ewejściówki:

info@ewejsciowki.pl, nr tel.: 79 204 22 88

Jeśli posiadają Państwo tradycyjny bilet, zwrotu mogą Państwo dokonać w kasie PROMu Kultury po 31 marca.

Zwroty biletów na odwołane wydarzenia w marcu przyjmujemy wyjątkowo aż do 30 czerwca. Bilety mogą Państwo zwrócić, także wyjątkowo, bez paragonu.

Zespół PROMu Kultury Saska Kępa

Print Friendly, PDF & Email
[fbcomments]