OTWARCIE budynku PROMu KULTURY | aktualności

OTWARCIE budynku PROMu KULTURY | aktualności

Szanowni Państwo,

zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Biura Kultury m.st. Warszawa stopniowo otwieramy naszą siedzibę.

Przede wszystkim zależy nam na Państwa zdrowiu, dlatego prosimy o Państwa wyrozumiałość oraz wsparcie w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

Nasi pracownicy robią wszystko, by wprowadzić wszystkie zalecenia Ministra Zdrowia i Władz Samorządowych m.st. Warszawa. Na terenie budynku obowiązują nowe zasady oraz regulamin. Każde przyjście do PROMu Kultury i uczestniczenie w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją przez Państwa podanego poniżej regulaminu. 

Budynek został oficjalnie otwarty 4 lipca (tj. sobota). Godziny otwarcia kasy PROMu Kultury w lipcu 2020:

4 lipca (sobota): 17:00-21:00
5 lipca (niedziela): 17:00-21:00
6 i 7 lipca (poniedziałek i wtorek): 12:00-17:00
8 lipca (środa): 17:00-21:00
9 i 10 lipca (czwartek i piątek): 12:00-17:00
11 lipca (sobota): 17:00-21:00
12 lipca kasa nieczynna (punkt wyborczy na terenie budynku)
od 13 do 31 lipca: 12:00 – 19:00 lub do godziny rozpoczęcia ostatniego wydarzenia*
*przerwa od 16:00 do 16:15

W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego [bilety@promkultury.pl] oraz telefonicznego [+22 277 08 02] w godzinach otwarcia kasy. 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi wydarzeniami ONLINE. Na bieżąco działamy w internecie i w naszych mediach społecznościowych. Nagrania z naszych wydarzeń ONLINE mogą Państwo śledzić na stronie [www.promkultury.pl] oraz na FB [@PROMkultury].

Cieszymy się, że znowu WAS zobaczymy!

PROM Kultury Saska Kępa

 

 

 

REGULAMIN ZACHOWANIA BEZPIECZEŃSTWA SANITARNEGO W PROMIE KULTURY SASKA KĘPA

W trosce o zdrowie nas wszystkich, od 15.06.2020 r. do odwołania wprowadziliśmy regulamin bezpieczeństwa sanitarnego. Uczestnictwo w wydarzeniach na terenie Promu Kultury Saska Kępa jest równoznaczne z przestrzeganiem poniższych zasad:

1. Zachowanie co najmniej 2 metrów odstępu od innych osób.
2. Dezynfekowanie rąk przed wejściem do budynku. Płyn odkażający znajduje się w holu budynku.
3. Zakrywanie ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczki, przyłbice) zapewnionymi we własnym zakresie.
4. W budynku obowiązuje limit przebywających osób.
5. Na Sali Widowiskowej może być zapełniona nie więcej niż połowa dostępnych miejsc. Siedzenia winny być zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między Widzami. Obowiązek ten nie dotyczy:
– Widza, który uczestniczy w wydarzeniu z dzieckiem poniżej 13. roku życia,
– Widza, który uczestniczy w wydarzeniu z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.
6. Podczas wydarzeń na Parterze obowiązuje odstęp 2 metrów od innych osób. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z zaplanowanym układem Widowni oraz nieprzesuwanie ustawionych krzeseł.
7. Podczas wydarzeń na Tarasie obowiązuje odstęp 2 metrów od innych osób. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z zaplanowanym układem oraz nieprzesuwanie ustawionych leżaków.
8. Przepływ Widzów będzie kontrolowany przez obsługę Promu Kultury. W pierwszej kolejności wpuszczane oraz wypuszczane będą osoby starsze.
9. W miarę możliwości, zalecamy zakup biletów online zamiast w kasie Promu Kultury.
10. Podczas zakupu biletów Widzowie będą zobowiązani do podpisania Oświadczenia o stanie zdrowia.
11. W przypadku tworzenia się kolejki, prosimy o zachowanie dystansu 2 metrów pomiędzy osobami oczekującymi.
12. Widz zobowiązuje się, że w wypadku wystąpienia u niego objawów choroby, nie weźmie udziału w wydarzeniu i poinformuje o tym Prom Kultury.
13. Ze względu na sytuację, Prom Kultury nie zapewnia szatni. W budynku nie ma możliwości przechowania bagażu.
14. Osoby, które nie przestrzegają powyższych zasad, mogą być czasowo lub na stałe pozbawione prawa z korzystania oferty naszego ośrodka.

Regulamin powstał w oparciu o Rozporządzenie Rady Ministrów z dn. 29.05.2020 r. poz. 964 oraz Wytyczne MKiDN dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce

Print Friendly, PDF & Email
[fbcomments]