regulamin + aktualne godziny otwarcia

regulamin + aktualne godziny otwarcia

Szanowni Państwo,

od września zaplanowaliśmy wiele wydarzeń, które będą odbywać się na MIEJSCU. Wciąż żyjemy w sytuacji pandemii, dlatego dla wspólnego dobra Państwa i pracowników PROMu prosimy o przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Każde przyjście do PROMu Kultury jest równoznaczne z akceptacją przez Państwa podanego poniżej Regulaminu.

W naszym programie proponujemy wydarzenia, na które zapraszamy Państwa do PROMu Kultury, a jednocześnie są one dostępne ONLINE na portalu FB (@PROMKultury) oraz na naszej stronie internetowej (www.promkultury.pl). Informujemy o tych wydarzeniach poprzez zapis ONLINE + na MIEJSCU.

Wydarzenia opatrzone informacją ONLINE są do obejrzenia tylko w Internecie.

Kasa otwarta jest codziennie w godz. 12:00 – 19:00 lub do godziny rozpoczęcia ostatniego wydarzenia (przerwa od 16:00 do 16:15).

W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego: bilety@promkultury.pl oraz telefonicznego +22 277 08 02 w godzinach otwarcia kasy.

Cieszymy się, że znowu WAS zobaczymy!

 

 

 

REGULAMIN ZACHOWANIA BEZPIECZEŃSTWA SANITARNEGO W PROMIE KULTURY SASKA KĘPA

W trosce o zdrowie nas wszystkich, od 15.06.2020 r. do odwołania wprowadziliśmy regulamin bezpieczeństwa sanitarnego. Uczestnictwo w wydarzeniach na terenie Promu Kultury Saska Kępa jest równoznaczne z przestrzeganiem poniższych zasad:

1. Zachowanie co najmniej 2 metrów odstępu od innych osób.
2. Dezynfekowanie rąk przed wejściem do budynku. Płyn odkażający znajduje się w holu budynku.
3. Zakrywanie ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczki, przyłbice) zapewnionymi we własnym zakresie.
4. W budynku obowiązuje limit przebywających osób.
5. Na Sali Widowiskowej może być zapełniona nie więcej niż połowa dostępnych miejsc. Siedzenia winny być zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między Widzami. Obowiązek ten nie dotyczy:
– Widza, który uczestniczy w wydarzeniu z dzieckiem poniżej 13. roku życia,
– Widza, który uczestniczy w wydarzeniu z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.
6. Podczas wydarzeń na Parterze obowiązuje odstęp 2 metrów od innych osób. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z zaplanowanym układem Widowni oraz nieprzesuwanie ustawionych krzeseł.
7. Podczas wydarzeń na Tarasie obowiązuje odstęp 2 metrów od innych osób. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z zaplanowanym układem oraz nieprzesuwanie ustawionych leżaków.
8. Przepływ Widzów będzie kontrolowany przez obsługę Promu Kultury. W pierwszej kolejności wpuszczane oraz wypuszczane będą osoby starsze.
9. W miarę możliwości, zalecamy zakup biletów online zamiast w kasie Promu Kultury.
10. Podczas zakupu biletów Widzowie będą zobowiązani do podpisania Oświadczenia o stanie zdrowia.
11. W przypadku tworzenia się kolejki, prosimy o zachowanie dystansu 2 metrów pomiędzy osobami oczekującymi.
12. Widz zobowiązuje się, że w wypadku wystąpienia u niego objawów choroby, nie weźmie udziału w wydarzeniu i poinformuje o tym Prom Kultury.
13. Ze względu na sytuację, Prom Kultury nie zapewnia szatni. W budynku nie ma możliwości przechowania bagażu.
14. Osoby, które nie przestrzegają powyższych zasad, mogą być czasowo lub na stałe pozbawione prawa z korzystania oferty naszego ośrodka.

Regulamin powstał w oparciu o Rozporządzenie Rady Ministrów z dn. 29.05.2020 r. poz. 964 oraz Wytyczne MKiDN dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce

Print Friendly, PDF & Email
[fbcomments]