Święto Saskiej Kępy 2020

 

Szanowni Państwo,

,,Zarząd Dzielnicy zdecydował o przesunięciu terminu realizacji tegorocznego Święta Saskiej Kępy. 15.edycja ŚSK ma się odbyć pod hasłem NATURAlnie, a my dbając przede wszystkim o Państwa zdrowie i zdrowie naszych pracowników i ich rodzin podjęliśmy trudną ale konieczną decyzję o przełożeniu terminu powyższej imprezy. Wszystkie nasze działania podyktowane są troską o Państwa bezpieczeństwo i zdrowie. Rokrocznie na Święcie zjawiało się około 100 tyś osób, zaś sama impreza była gwarna radosna i roztańczona. Chciałbym, aby tak pozostało.
Będziemy Państwa informować o dalszych losach Święta Saskiej Kępy.” [Tomasz Kucharski Burmistrz Dzielnicy Praga Południe]

O kolejnym terminie będziemy Państwa informować.

Aktualnie NIE PRZYJMUJEMY zgłoszeń od wystawców i wolontariuszy. Gdy pojawi się nowy termin Święta, będziemy raz jeszcze informować o rekrutacji. 

***

Tegoroczne Święto Saskiej Kępy przed nami!

Spotkajmy się w malowniczej scenerii Saskiej Kępy, by wspólnie cieszyć się muzyką, sztuką i wzajemną obecnością.

Tym razem wydarzenia w ramach Święta podporządkowane są ekologicznemu podejściu do życia. Hasło przewodnie Święta Saskiej Kępy – NATURAlnie! bazuje przede wszystkim na zaangażowaniu ludzi w losy naszej planety.

Nie zabraknie młodych, wartościowych muzyków, barwnej parady, wystawców inspirujących się naturą, targu śniadaniowego pozbawionego jednorazowych sztućców, filmów dokumentalnych oraz warsztatów szerzących ekologiczną wiedzę.

Dlatego spotkajmy się, “NATURAlnie”, na Święcie Saskiej Kępy!

Na wydarzenie zaprasza Tomasz Kucharski Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy. Program artystyczny przygotowuje Prom Kultury Saska Kępa, a za organizację techniczną odpowiada Centrum Promocji Kultury.