29.04.2024

Maj na stronie

Maj to wyjątkowy miesiąc nie tylko ze względu na otwierającą go majówkę, ale też ważne wydarzenia kulturalne i to od nich zaczniemy. 18 maja odbędzie się Noc Muzeów, a Prom jest jednym z miejsc, które otwiera się nocą dla gości, organizując Tradycyjny Jam Session Mistrzów Jazzu, gdzie wystąpi plejada artystów związana z cyklem Cały Ten Jazz. Drugie ważne wydarzenie w naszym kalendarzu to Święto Saskiej Kępy, na które zapraszamy 25 maja. Będą znakomite koncerty (wystąpią m.in. Stanisław Soyka czy T.Love!), kiermasz artystyczny, wystawy, Targ Śniadaniowy, a w Ogródku Jordanowskim atrakcje dla najmłodszych już do rana. Więcej informacji znajdą Państwo w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/360496383673410

A co poza tym? Jak zawsze wiele gwiazd, świetne kino i dobra muzyka. Gościem Pawła Sztompke będzie grupa MoCarta, a Teresa Drozda zaprosi Elżbietę Jodłowską. Na deskach Teatru Kępa zobaczymy historię Elżbiety Czyżewskiej w spektaklu “Najszczęśliwszy dzień”, w kinie pokażemy świetnie przyjęte “Perfect Days” i “Civil War”, a także nowy obraz Małgorzaty Szumowskiej “Kobieta z…”. Muzycznie będzie nie mniej ciekawie – spektakl muzyczny oparty na flamenco, premiera płyty “Róża” zespołu Rozen i koncert bluesowy wokalistki z Karoliny Południowej. Warto z nami być:)

Afisz_maj

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.