TEATR KĘPA: „Pozamiatane” Mam Teatr


Szczegóły wydarzenia


TEATR KĘPA: „Pozamiatane” Mam Teatr

Reżyseria: Karol Stępkowski; scenariusz: Marzanna Graff; produkcja: Mam Teatr

W rolach głównych: Marzanna Graff, Aleksander Mikołajczak

W pozostałych rolach: Kasha KaczmarekMichal Kempisty

Maria i Adaś to szczęśliwe małżeństwo z dwójką dzieci. Szczęśliwi aż do dnia, w którym jednocześnie tracą pracę. Rozwiązaniem tej koszmarnej sytuacji wydaje się pomysł na założenie agencji sprzątającej domy prywatne „Biznes Miotła”. Oboje z entuzjazmem zabierają się do pracy, ale i tu pojawia się problem: klienci nie chcą, aby sprzątał mężczyzna. Żądają nieatrakcyjnej, ale schludnej i inteligentnej… kobiety. Czy zatrudnienie Aldonki pomoże im czy zaszkodzi?

Czas trwania: 80 minut bez przerwy

/Dostęp online – 20 zł/

Recenzje widzów spektaklu „Pozamiatane” na portalu ewejściówki:

Wspaniała sztuka!!! Świetny tekst i gra aktorska! Boska Aldonka. Dzięki tej sztuce spędziliśmy rodzinnie wspaniały niedzielny wieczór! Dziękuję i gratuluję!

Jak zawsze fantastyczna gra aktorska i świetna zabawa, trochę życiowych problemów i inspiracji – nigdy się nie poddawaj, myśl nieszablonowo, próbuj nowych rzeczy. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Super – polecam!

Marzanna i Alek to wspaniały duet, z którym nie sposób się nudzić! A obserwacje relacji małżeńskich w każdym Ich spektaklu – bezcenne:)

Informujemy, że wydarzenie odbędzie się wyłącznie online. 

Osoby, które kupiły bilet mogą dokonać zwrotu w kasie PROMu od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-19.00 (kontakt: bilety@promkultury.pl, +22 277 08 02) lub – jeśli bilety były zakupione drogą internetową – na portalu ewejściówki (infolinia: 79 204 22 88).

Zapraszamy na kolejny spektakl “Pozamiatane” 17 czerwca o godz. 19.00.

Print Friendly, PDF & Email