Teatr Kępa: ,,Marzyciel” / PRAPREMIERA


Szczegóły wydarzenia


Teatr Kępa: ,,Marzyciel” / PRAPREMIERA

UWAGA! Ze względu na warunki inscenizacyjne, decyzją twórców, wejście do sali widowiskowej będzie możliwe na chwilę przed rozpoczęciem spektaklu. 

Spektakl taneczno-muzyczny Stefano Terrazzino

reż. Angela Ottone

Znany tancerz opowie barwną historię o swej drodze po marzenia z okazji 15 rocznicy pobytu w Polsce. Spektakl łączy taniec, śpiew, fotografię oraz film.

występują:

Taniec – Stefano Terrazzino, Paulina Biernat, Jarosław Mysona, Krzysztof Łuczak

Wokal – Stefano Terrazzino, Karolina Beimcik

Muzyka – Marek Tarnowski, Jakub Kotynia, Maciej Dziedzic

Choreografia – Agnieszka Konopka

Scenografia – Katarzyna Bauer

Wizualizacje – Aleksander Janas

Kostiumy – Jakub Kołaczek

Aranżacja muzyczna – Marek Tarnowski

Scenariusz – Angela Ottone, Stefano Terrazzino

/ bilety 40 zł /

Historia o poszukiwaniu siebie i swoich korzeni, a przede wszystkim o pasji, nadziei i największej miłości – tańcu opowiedziana przez Sycylijczyka Stefano Terrazzino.

Z okazji 15 rocznicy swojego pobytu w Polsce postanowił wraz z włoską reżyserką Angelą Ottone stworzyć multimedialny spektakl taneczno-muzyczny, w którym opowiada o drodze, którą przebył by sięgnąć po własne marzenia. To opowieść o nim samym: synu emigrantów wychowanym w Niemczech, któremu towarzyszy poczucie wyobcowania zarówno na niemieckiej ziemi, jak i na rodzimej wyspie, Sycylii.

STEFANO TERRAZZINO – Sycylijczyk od 15 lat mieszkający w Polsce.

Międzynarodowy tancerz, profesjonalista w tańcach latynoamerykańskich klasy S, zwycięzca European Champion 2011 Show Dance. Znany polskiej publiczności z udziału w programie „Taniec z gwiazdami”, który wygrał 4-krotnie, a także ze zwycięstwa w telewizyjnym show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Występował na deskach teatru Buffo, Rampa, Ateneum, Teatru MY.

Na swoim koncie ma wiele serialowych ról. Sukcesem cieszy się również jego choreografia do filmu „Zimna wojna”, który otrzymał wiele prestiżowych nagród. Ponadto wokalista, kostiumolog, a przede wszystkim MARZYCIEL.

Print Friendly, PDF & Email