Godz. 20:00 “Cudowna Terapia”


Szczegóły wydarzenia

  • Data: 15.10.2021 20:00

Godz. 20:00 “Cudowna Terapia”

Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz

Występują: Edyta Jungowska, Marcin Kwaśny, Artur Pontek

Najnowsza inscenizacja komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera. Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie, mamy inną propozycję! Wyrzucamy tabletki, a w zamian aplikujemy troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację. Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy wypaleni i znudzeni, decydują się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybierają się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy specjalista znajdzie sposób, by zrozumieli, jak wiele ich łączy i zaczęli ze sobą współpracować? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy?

Czas trwania: 120 min cudownej terapii małżeńskiej + wzrost poziomu endorfin o 100%

Recenzje widzów spektaklu „Cudowna Terapia” na portalu ewejściówki:

Sztuka świetna, fantastyczne dialogi. Połączenie relaksu z refleksją. No i rewelacyjna gra aktorów – lekko, błyskotliwie i z humorem.

Wspaniała rewelacyjna P. Jungowska:) Polecam. Spektakl zabawny, śmieszny, mądry i dający do myślenia. Warto zobaczyć!!!!

Fantastyczna sztuka, ciekawa fabuła przedstawiająca codzienne problemy, z którymi się borykamy będąc w związkach zagrana po mistrzowsku. Śmiech i łzy – gwarantowane! Wspaniały udany wieczór. Polecam wszystkim.

/ bilet – 50 zł /

Print Friendly, PDF & Email