KINO KĘPA ONLINE oraz NA MIEJSCU: „Szarlatan”/ Spotkanie z reżyserką Agnieszką Holland


Szczegóły wydarzenia


KINO KĘPA ONLINE oraz NA MIEJSCU: „Szarlatan”/ Spotkanie z reżyserką Agnieszką Holland

Godz. 12.00-23.00 – dostęp ONLINE na platformie Gutek Film. O godz. 19:00 rozmowa z Agnieszką Holland transmitowana na FB i YT Promu Kultury

Godz. 19.00 – seans NA MIEJSCU poprzedzony rozmową online z Agnieszką Holland

Reż. Agnieszka Holland, Polska, Czechy, Słowacja 2020, 118 min

Najnowszy film Agnieszki Holland „Szarlatan”, debiutujący na tegorocznym Berlinale, gdzie uznano go za jeden z najlepszych tytułów festiwalu, to nieszablonowa i niesłychanie zmysłowa opowieść o mężczyźnie, który zapragnął okiełznać naturę. Zrealizowany z rozmachem film nominowano do Czeskich Lwów aż w 14 kategoriach, jest też oficjalnym czeskim kandydatem do Oscara w kategorii: film nieanglojęzyczny.

Jedna z najwybitniejszych autorek światowego kina, twórczyni nominowanych do Oscara „W ciemności” i „Europy, Europy”, która właśnie objęła prestiżowe stanowisko Prezydenta Europejskiej Akademii Filmowej (EFA) gromadzi tu najważniejsze wątki swojej twórczości. Bierze na warsztat postać geniusza, obserwuje relacje człowieka z przyrodą, przygląda się wierze, która czyni cuda i po raz kolejny jest naszą przewodniczką po paradoksach XX wieku. A kreśląc zaskakującą love story, przypomina, jak łatwo miłość może zmienić się we własne przeciwieństwo.

Ważne!

Film będzie do obejrzenia także na platformie Gutek Film https://player.gutekfilm.pl/#/welcome po wpisaniu i zatwierdzeniu KODU, który otrzymacie Państwo na adres mailowy podany podczas zakupu biletu. KOD dostarczymy max. do 24h po dokonaniu wpłaty. Film będzie dostępny w dniu seansu między godziną 12:00 a 23:00. Uwaga! Czas na obejrzenie filmu zaczyna upływać od momentu kliknięcia w ikonkę odtwarzania, są to 3 godziny. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: bilety@promkultury.pl lub telefonicznego: (22) 277 08 02 (telefon do kasy czynny w godz. 12:00 do 19:00).

/Bilet na miejscu – 20 zł/

/Dostęp online – 15 zł/

Print Friendly, PDF & Email