Grażyna ŁOBASZEWSKA z zespołem AJAGORE: ,,Największe przeboje” / wydarzenie odwołane


Szczegóły wydarzenia

  • Data: 18.04.2020 19:00
  • Kategorie:

Grażyna ŁOBASZEWSKA z zespołem AJAGORE: ,,Największe przeboje” / wydarzenie odwołane

Wyjątkowy przegląd wszystkich artystycznych dokonań Artystki w odświeżonych, zaskakujących i porywających aranżacjach muzyków grupy AJAGORE. W programie koncertu nie zabraknie ponadczasowych utworów takich jak: ,,Brzydcy, ,,Gdybyś”, czy ,,Czas nas uczy pogody”. Pojawią się też te niezwykle dawno wykonywane na żywo, m. in. ,,Zakład dla normalnych”, „Ołów”, „Rycerz przegranych spraw” i …niespodzianki. Ze względu na wyjątkowy charakter koncertu, artystka postanowiła również oddać hołd niezapomnianemu Czesławowi Niemenowi, pamiętając o przypadającej w 2019 roku 80-tej rocznicy jego urodzin. Koncert zwieńczą utwory z ostatnich płyt Grażyny Łobaszewskiej – ,,Przepływamy” i jubileuszowego wydanego w 2017 krążka ,,Sklejam się”.

/ bilety 50 zł /

Szanowni Państwo,

poniżej zamieszczamy oficjalny komunikat Tomasza Kucharskiego Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe:

uprzejmie informujemy, że w związku ze stanem sanitarno-epidemiologicznym na terenie m.st. Warszawy oraz prewencyjnymi działaniami, podjętymi przez Urząd m.st. Warszawy, na terenie dzielnicy Praga-Południe zawieszone zostają do odwołania wszystkie:

  1. wydarzenia kulturalne
  2. imprezy sportowe
  3. zebrania i zajęcia kulturalne oraz sportowe

których organizatorem jest m.st. Warszawa lub jednostki nadzorowane i podległe miastu.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z decyzją Prezydenta m.st. Warszawy z dniem 12 marca 2020 r. zostają zamknięte do odwołania wszystkie pływalnie, sauny oraz siłownie, których zarządcą jest miasto.

Powyższe działania podyktowane są przede wszystkim troską o bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy.

***

Zwroty biletów zakupionych drogą stacjonarną przyjmujemy w naszej kasie po zakończeniu okresu kwarantanny. Bilety zakupione drogą online można zwracać za pośrednictwem portalu Ewejściówki. Prosimy jednak Państwa o cierpliwość w aktualnej sytuacji – wydarzenie odbędzie się w innym terminie, o którym poinformujemy w drugiej połowie kwietnia. Bilety zachowują ważność. 

Print Friendly, PDF & Email