Cały ten jazz! LIVE! Sasha Strunin & Gary Guthman ,,Autoportrety” / wydarzenie odwołane


Szczegóły wydarzenia

  • Data: 17.03.2020 19:00
  • Kategorie:

Cały ten jazz! LIVE! Sasha Strunin & Gary Guthman ,,Autoportrety” / wydarzenie odwołane

Sasha Strunin – śpiew, Gary Guthman – trąbka, kompozycje, Filip Wojciechowski – fortepian, Paweł Pańta – kontrabas, Cezary Konrad – perkusja

Międzynarodowy projekt oparty o niezwykłą poezję Mirona Białoszewskiego

/ bilety 25 zł /

Album AUTOPORTRETY jest projektem międzynarodowym. Sasha Strunin zaprosiła do niego amerykańskiego kompozytora i jazzmana Garego Guthmana, który pomógł jej ubrać w język muzyki tę surrealistyczną, przesyconą wewnętrznym rytmem poezję. Dla tej niezwykłej tkanki tekstowej to właśnie jazz okazał się idealnym medium, dając artystom niezliczone możliwości ekspresji. Intymne trio Filipa Wojciechowskiego, z gościnnym, instrumentalnym udziałem samego kompozytora, w naturalny sposób współgra z subtelnym czarem warszawskiego poety. Po przeszło roku wspólnej pracy, powstało dziewięć unikalnych, spójnych kompozycji do wierszy jednego z kultowych twórców XX wieku – Mirona Białoszewskiego składających się na ten koncepcyjny album.

Szanowni Państwo,

poniżej zamieszczamy oficjalny komunikat Tomasza Kucharskiego Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe:

uprzejmie informujemy, że w związku ze stanem sanitarno-epidemiologicznym na terenie m.st. Warszawy oraz prewencyjnymi działaniami, podjętymi przez Urząd m.st. Warszawy, na terenie dzielnicy Praga-Południe zawieszone zostają do odwołania wszystkie:

  1. wydarzenia kulturalne
  2. imprezy sportowe
  3. zebrania i zajęcia kulturalne oraz sportowe

których organizatorem jest m.st. Warszawa lub jednostki nadzorowane i podległe miastu.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z decyzją Prezydenta m.st. Warszawy z dniem 12 marca 2020 r. zostają zamknięte do odwołania wszystkie pływalnie, sauny oraz siłownie, których zarządcą jest miasto.

Decyzją Prezesa Rady Ministrów od 16 marca 2020 r. na okres 14 dni zostają zamknięte wszystkie placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, ogniska pracy pozaszkolnej oraz inne niewymienione placówki) a także szkoły wyższe.

Powyższe działania podyktowane są przede wszystkim troską o bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy.

*

Przyjmujemy zwroty biletów bezpośrednio w kasie PROMu Kultury codziennie od 11:00 do 19:30 lub – jeśli bilety były zakupione drogą internetową – na portalu ewejściówki.

kontakt do kasy: bilety@promkultury.pl , +22 277 08 02
infolinia ewejściówek: 79 204 22 88

Print Friendly, PDF & Email