| aktualny KOMUNIKAT | kasa BILETOWA |

| aktualny KOMUNIKAT | kasa BILETOWA |

Szanowni Państwo,

ze względu na aktualną sytuację sanitarno-epidemiologiczną budynek PROMu Kultury pozostaje zamknięty do odwołania. Przede wszystkim zależy nam na Państwa zdrowiu, dlatego już teraz nasi pracownicy robią wszystko, by wprowadzić zalecenia Ministra Zdrowia i Władz Samorządowych m.st. Warszawa.

Pragniemy Państwa zapewnić, że śledzimy sytuację na bieżąco i jeśli tylko będzie taka możliwość, ponownie będą mogli Państwo uczestniczyć w naszych wydarzeniach w budynku PROMu Kultury.

Do tego czasu prosimy Państwa o rozwagę, cierpliwość oraz o wzajemne wspieranie się w tym trudnym dla nas Wszystkich okresie.

Zwroty biletów i funkcjonowanie kasy biletowej

Szanowni Państwo, każdy zakupiony bilet na odwołane w marcu wydarzenie będzie można zwrócić po ponownym otwarciu naszego budynku. Robimy wszystko, by chronić Państwa oraz naszych pracowników.

Termin, do którego można zwrócić bilety, podamy Państwu po otwarciu kasy. Pragniemy zapewnić, że będzie on na tyle długi, by każdy z Państwa bez problemu mógł taki bilet zwrócić. Zachęcamy także do odwiedzania naszej strony internetowej [www.promkultury.pl], gdzie sukcesywnie będziemy informować o naszych wydarzeniach w kolejnych miesiącach. Postaramy się powtórzyć niektóre z marcowych wydarzeń w innym terminie.

W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego [bilety@promkultury.pl] oraz telefonicznego [+22 277 08 02] od 11:00 do 15:00.

Repertuar ONLINE

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi wydarzeniami ONLINE. Na bieżąco działamy w internecie i w naszych mediach społecznościowych. Od czerwca ruszamy z dwoma nowymi cyklami: muzycznym oraz filmowym. O projekcie #PROM na otwartych wodach już niedługo dowiecie się Państwo więcej na naszej stronie [www.promkultury.pl]. Transmisje z naszych wydarzeń można śledzić na naszym profilu na FB [@PROMkultury].

 

Mamy nadzieję, że zobaczymy się już niedługo.

PROM Kultury Saska Kępa

Print Friendly, PDF & Email
[fbcomments]