AKTUALNOŚCI

Program wydarzeń online w listopadzie:

 

 

 

 

 

 

 

___

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi obostrzeniami zaplanowaliśmy wydarzenia online. Wciąż żyjemy w sytuacji pandemii, dlatego dla wspólnego dobra Państwa i pracowników PROMu prosimy o przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Każde przyjście do PROMu Kultury jest równoznaczne z akceptacją przez Państwa podanego na naszej stronie internetowej Regulaminu.

W naszym programie proponujemy wydarzenia, na które zapraszamy Państwa do PROMu Kultury, a jednocześnie są one dostępne ONLINE na portalu FB (@PROMKultury) oraz na naszej stronie internetowej (www.promkultury.pl). Informujemy o tych wydarzeniach poprzez zapis ONLINE + na MIEJSCU.

Wydarzenia opatrzone informacją ONLINE są do obejrzenia tylko w Internecie.

Kasa otwarta jest codziennie w godz. 12:00 – 19:00 lub do godziny rozpoczęcia ostatniego wydarzenia (przerwa od 16:00 do 16:15).

W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego: bilety@promkultury.pl oraz telefonicznego +22 277 08 02 w godzinach otwarcia kasy.

 

Cieszymy się, że znowu WAS zobaczymy!

_

POPRZEDNIE KOMUNIKATY:

 

Szanowni Państwo,

zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Biura Kultury m.st. Warszawy stopniowo otwieramy naszą siedzibę.

Przede wszystkim zależy nam na Państwa zdrowiu, dlatego prosimy o wyrozumiałość oraz wsparcie w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

Na terenie budynku obowiązują nowe zasady oraz Regulamin. Każde przyjście do PROMu Kultury i uczestniczenie w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją przez Państwa podanego poniżej Regulaminu. 

Kasa PROMu jest czynna w poniższych godzinach: 

4 lipca (sobota): 17:00-21:00
5 lipca (niedziela): 17:00-21:00
6 i 7 lipca (poniedziałek i wtorek): 12:00-17:00
8 lipca (środa): 17:00-21:00
9 i 10 lipca (czwartek i piątek): 12:00-17:00
11 lipca (sobota): 17:00-21:00
12 lipca kasa nieczynna (punkt wyborczy na terenie budynku)
od 13 do 31 lipca: 12:00-19:00 lub do godziny rozpoczęcia ostatniego wydarzenia*
*przerwa od 16:00 do 16:15

W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego [bilety@promkultury.pl] oraz telefonicznego [+22 277 08 02] w godzinach otwarcia kasy. 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi wydarzeniami w LIPCU.  W naszym programie proponujemy wydarzenia, na które zapraszamy Państwa do PROMu Kultury, a jednocześnie są one dostępne online na portalu FB (@PROMKultury) oraz na naszej stronie internetowej (www.promkultury.pl).*

*Informujemy o tych wydarzeniach poprzez zapis ONLINE + na MIEJSCU. Wydarzenia opatrzone informacją online są do obejrzenia tylko w Internecie.

Cieszymy się, że znowu WAS zobaczymy!

PROM Kultury Saska Kępa


 

 

POPRZEDNIE KOMUNIKATY:

Szanowni Państwo,

ze względu na aktualną sytuację sanitarno-epidemiologiczną budynek PROMu Kultury pozostaje zamknięty do odwołania. Przede wszystkim zależy nam na Państwa zdrowiu, dlatego już teraz nasi pracownicy robią wszystko, by wprowadzić zalecenia Ministra Zdrowia i Władz Samorządowych m.st. Warszawa.

Pragniemy Państwa zapewnić, że śledzimy sytuację na bieżąco i jeśli tylko będzie taka możliwość, ponownie będą mogli Państwo uczestniczyć w naszych wydarzeniach w budynku PROMu Kultury.

Do tego czasu prosimy Państwa o rozwagę, cierpliwość oraz o wzajemne wspieranie się w tym trudnym dla nas Wszystkich okresie.

Zwroty biletów i funkcjonowanie kasy biletowej

Szanowni Państwo, każdy zakupiony bilet na odwołane w marcu wydarzenie będzie można zwrócić po ponownym otwarciu naszego budynku. Robimy wszystko, by chronić Państwa oraz naszych pracowników.

Termin, do którego można zwrócić bilety, podamy Państwu po otwarciu kasy. Pragniemy zapewnić, że będzie on na tyle długi, by każdy z Państwa bez problemu mógł taki bilet zwrócić. Zachęcamy także do odwiedzania naszej strony internetowej [www.promkultury.pl], gdzie sukcesywnie będziemy informować o naszych wydarzeniach w kolejnych miesiącach. Postaramy się powtórzyć niektóre z marcowych wydarzeń w innym terminie.

W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego [bilety@promkultury.pl] oraz telefonicznego [+22 277 08 02] od 11:00 do 15:00.

Repertuar ONLINE

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi wydarzeniami ONLINE. Na bieżąco działamy w internecie i w naszych mediach społecznościowych. Od czerwca ruszamy z dwoma nowymi cyklami: muzycznym oraz filmowym. O projekcie #PROM na otwartych wodach już niedługo dowiecie się Państwo więcej na naszej stronie [www.promkultury.pl]. Transmisje z naszych wydarzeń można śledzić na naszym profilu na FB [@PROMkultury].

 

Mamy nadzieję, że zobaczymy się już niedługo.

PROM Kultury Saska Kępa

***

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

,,Zarząd Dzielnicy zdecydował o przesunięciu terminu realizacji tegorocznego Święta Saskiej Kępy. 15.edycja ŚSK ma się odbyć pod hasłem NATURAlnie, a my dbając przede wszystkim o Państwa zdrowie i zdrowie naszych pracowników i ich rodzin podjęliśmy trudną ale konieczną decyzję o przełożeniu terminu powyższej imprezy. Wszystkie nasze działania podyktowane są troską o Państwa bezpieczeństwo i zdrowie. Rokrocznie na Święcie zjawiało się około 100 tyś osób, zaś sama impreza była gwarna radosna i roztańczona. Chciałbym, aby tak pozostało.
Będziemy Państwa informować o dalszych losach Święta Saskiej Kępy.” [Tomasz Kucharski Burmistrz Dzielnicy Praga Południe]

O kolejnym terminie będziemy Państwa informować.

***

 

Szanowni Państwo,

w związku z aktualną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną i w trosce o Państwa zdrowie zmieniamy zasady zwrotu biletów w kasie PROMu Kultury.

Zawieszamy funkcjonowanie kasy biletowej od 16 marca do odwołania. Zwroty biletów na odwołane wydarzenia w marcu przyjmujemy wyjątkowo aż do 30 czerwca. Zachęcamy Państwa przede wszystkim do braku pośpiechu.

W sprawach pilnych mogą się Państwo z nami skontaktować drogą e-mailową (biuro@promkultury.pl) lub skorzystać z formularza na stronie PROMu Kultury (www.promkultury.pl).

Wszystkie aktualizacje odnośnie funkcjonowania naszej instytucji będziemy zamieszczać na stronie internetowej i w mediach społecznościowych PROMu Kultury.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy i prosimy Państwa o wyrozumiałość w tym trudnym dla nas Wszystkich okresie.

Zespół PROMu Kultury Saska Kępa

***

 

AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

Szanowni Państwo,

w związku z aktualną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną i w trosce o Państwa zdrowie zmieniamy godziny otwarcia PROMu Kultury w najbliższych dniach.

Od 13 do 15 marca (tj. od piątku do niedzieli) budynek oraz kasa PROMu Kultury będą otwarte od 11:00 do 15:00.

Zwroty biletów na zawieszone wydarzenia w marcu przyjmujemy wyjątkowo aż do 30 czerwca. Zachęcamy Państwa do braku pośpiechu oraz kontaktu e-mailowego. Odnośnie biletów mogą Państwo pisać na adres bilety@promkultury.pl, w innych sprawach mogą Państwo skorzystać z formularza na stronie PROMu Kultury (www.promkultury.pl).

Za wszelkie niedogodności przepraszamy i prosimy Państwa o wyrozumiałość w tym trudnym dla nas Wszystkich okresie.

Zespół PROMu Kultury Saska Kępa

***
Szanowni Państwo,
 
uprzejmie informujemy, że w związku ze stanem sanitarno-epidemiologicznym na terenie m.st. Warszawy oraz prewencyjnymi działaniami, podjętymi przez Urząd m.st. Warszawy, na terenie dzielnicy Praga-Południe zawieszone zostają do odwołania wszystkie:
  1. wydarzenia kulturalne
  2. imprezy sportowe
  3. zebrania i zajęcia kulturalne oraz sportowe

których organizatorem jest m.st. Warszawa lub jednostki nadzorowane i podległe miastu.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z decyzją Prezydenta m.st. Warszawy z dniem 12 marca 2020 r. zostają zamknięte do odwołania wszystkie pływalnie, sauny oraz siłownie, których zarządcą jest miasto.

Decyzją Prezesa Rady Ministrów 12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze. Od 12 marca br. uczniowie szkół ponadpodstawowych nie przychodzą do szkół.

Od 16 marca 2020 r. do 25 marca zostają zamknięte wszystkie placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, ogniska pracy pozaszkolnej oraz inne niewymienione placówki) a także szkoły wyższe.

Decyzją Ministra Kultury  i Dziedzictwa Narodowego nastąpi  czasowe zamknięcie instytucji kultury, w tym bibliotek publicznych  w dniach od 12  do 25 marca 2020 r.

Tomasz KucharskiBurmistrz Dzielnicy Praga-Południe

m.st. Warszawy

Powyższe działania podyktowane są przede wszystkim troską o bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy.

*

ZWROTY BILETÓW

Szanowni Państwo,

ze względu na zaistniałą sytuację sanitarno-epidemiologiczną przyjmujemy zwroty biletów na wszystkie zawieszone wydarzenia aż do 30 czerwca.

Zwroty zakupionych biletów online prosimy realizować jedynie elektroniczne lub telefonicznie, kontaktując się z portalem ewejściówki:

info@ewejsciowki.pl, nr tel.: 79 204 22 88

Jeśli posiadają Państwo tradycyjny bilet, bardzo prosimy o rozwagę oraz brak pośpiechu w obliczu zaistniałej sytuacji: wyjątkowo przedłużyliśmy czas zwrotu biletów do 30 czerwca. Bilety mogą Państwo zwrócić, także wyjątkowo, bez paragonu.

kontakt do kasy biletowej: bilety@promkultury.pl

nr tel.: +22 277 08 02

Kasa PROMu Kultury jest czynna codziennie od 11:00 do 19:30.

Prosimy Państwa o zachowanie ostrożności, pozostanie w domu w przypadku przeziębienia oraz do stosowania się do aktualnych zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

 

Zespół PROMu Kultury Saska Kępa

***

 

 

W PROMie odbywa się blisko 40 wydarzeń miesięcznie. W budynku działa m.in. Kino Kępa, Mały Teatr Kępa i dwie galerie.

Mamy też wiele cyklicznych wydarzeń, jak cykl koncertów jazzowych Cały ten jazz!, Rejsy po literaturze, Teatr Twojej Wyobraźni i Smyki na Kępie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym repertuarem.

Do zobaczenia w PROMie!

 

 

 

Program na listopad 2018:

Program na październik 2018:

Program na wrzesień 2018:

Program na sierpień 2018:

Program na lipiec 2018:

Program na czerwiec 2018:

Program na maj 2018:

Program na kwiecień 2018:

Program na marzec 2018:

Program na luty 2018:

Program na styczeń 2018:

Program na grudzień 2017:

Program na listopad 2017:

Program na październik 2017:

Program na wrzesień 2017:

 

/ aktualne wystawy w Galerii PROM /
/ aktualne wystawy w Galerii PROM /
Poziom 0 GALERIA PROM: wystawa malarstwa ,,Temperatury pejzażu śródziemnomorskiego” Adam Papke / Krzysztof Ludwin / Ryszard Rogala / Anatol Martyniuk Wystawa otwarta do 9 lutego ...
Galeria PROM / zmiana wystawy /
Galeria PROM / zmiana wystawy /
Szanowni Państwo, z przyczyn niezależnych od artysty i PROMu Kultury wystawa fotografii Macieja Kłosia ,,Portrety współczesnych twórców kultury polskiej” nie odbędzie się. Za ...
Jedyny taki 7 grudnia w PROMie!
Jedyny taki 7 grudnia w PROMie!
Warto spędzić ten dzień w PROMie Kultury! 7 grudnia (tj. czwartek) odbędzie się sąsiedzkie spotkanie przy choince. O 17:30 na tarasie będzie ...
Spotkanie świąteczne w PROMie Kultury już 3 grudnia!
Spotkanie świąteczne w PROMie Kultury już 3 grudnia!
Zapraszamy na jedyne takie spotkanie świąteczne połączone ze zbieraniem funduszy na podopiecznych Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła i Szkoły Podstawowej im. Róży ...
GALERIA PROM: ,,Malarstwo, rzeźba i grafika"
GALERIA PROM: ,,Malarstwo, rzeźba i grafika”
Od 5 października będzie można zobaczyć nową wystawę w Galerii PROM! Obrazy, rzeźby i grafiki wybitnych artystów będzie można podziwiać do 5 ...
Warsaw by Art 2017 w PROMie Kultury!
Warsaw by Art 2017 w PROMie Kultury!
Warsaw by Art to cy­klicz­ne wy­da­rze­nie kul­tu­ral­ne od­by­wa­ją­ce się w sto­li­cy, któ­re­go pierw­sza edy­cja bę­dzie mia­ła miej­sce w dniach 22 – 24 ...
GALERIA PROM: ,,Jan Holger Jerichau"
GALERIA PROM: ,,Jan Holger Jerichau”
Wernisaż wystawy ,,Jan Holger Jerichau – rzeźba i grafika” odbędzie się 6 września (tj. środa) o godzinie 19:00. Duński rzeźbiarz i grafik, ...
Galeria PROM - zapraszamy na wystawę!
Galeria PROM – zapraszamy na wystawę!
W GALERII PROM od 6 lipca trwa wystawa „Rzeźby i ceramiki” Magdaleny Winiarskiej-Gotowskiej. Prace uznanej artystki będzie można podziwiać do 2 września. ...
Stanisław Czajka – wernisaż wystawy malarstwa i grafiki
Stanisław Czajka – wernisaż wystawy malarstwa i grafiki
16.03.2017 (czwartek), godz. 19:00 Wystawa do 09.04.2017